بحران پایندگی

پذیرفته ام که هر رابطه، طول عمری دارد. طول عمر آن که به سر آید، تمام می شود. حتی اگر با هم بمانیم. خیلی هم به بهانه های مختلفی که جور می کنیم یا برایمان جور می کنند، ارتباطی ندارد. چه بسیار رابطه ها که به ظاهر هست، اما در باطن عمرش را داده به من و شما! و چه بسیار رابطه ها که به ظاهر تمام شده اند اما قلب تپنده ی آن هنوز در من می زند و به رگ هایم خون پمپاژ می کنند...

بحران: همیشه دلم می خواهد قبل از این که طول عمر رابطه به سر آید، فرد مورد نظر در من بمیرد. این طوری انگار دردش کم تر است. ولی گاهی این طور نمی شود و آن فرد بعد از مرگ رابطه هم، هم چنان در من می پلکد!

تاملات میان متنی: شاید رابطه ی خانوادگی، مستثنا باشد.

/ 3 نظر / 4 بازدید
م.آ.

اون چيزي كه شما ازش با عنوان پايندگي ياد مي كنيد،‌ شبيه همون حافظه ست، خاطره، يادها. بارها شده به ياد دوستي هايي مي افتم مربوط به ده-پانزده يا حتا بيست سال پيش. بعد ناگهان حفره اي در وجودم باز مي شود، احساس عميق تنهايي و خلاء و ناتواني آزارم مي ده. چي بگم؟

م.آ.

شما رو نمی دونم، اما من بدون اجازه شما رو دوست خودم تلقی می کنم، یا بهتر بگم با شما احساس دوستی می کنم، بی واسطه. حتا اگر شما دوست نداشته باشید، من به شما ارادت دارم. به وبلاگ تان سر می زنم و مطالب تان را می خوانم و سعی می کنم با اون ها احساس هم دردی کنم. مگر می شه کسی رو که در سختی ها من رو فراموش نکرده فراموش کنم؟ حاشا. از احوال پرسیتون ممنونم. خوبم. این روزها گاهی سخت مضطرب می شم، بیشتر وقت ها استرس دارم. به خاطر مشکلات مالی، به خاطر درگیری های شغلی و کاری. اما تلاش می کنم باهاشون کنار بیام. به هر حال از این که یاد من هستید سپاسگزارم. با امید.

وقایع نگار

تجربه من میگه قلب تپنده هم کم کم از بین میره. البته زمان خودشو می طلبه و بسته به فرد متفاوته. همانطوری که گفتی در مورد رابطه ی خانوادگی فرق می کنه.